DAMGA
Astroloji

 

 

 
Akrep (04.12.2020)
Yakın çevrenize karşı öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Asıl anlatmak istediğiniz iyilikleri olsa bile ifade ediş tarzınız yanlış olabilir. Sevginizi tatlı diliniz ile yoğurmalısınız. İlişkilerde hesaplaşmalar içinde olmak size bir şey kazandırmayacak.
 
Aslan (04.12.2020)
Bugün gizli kalmış, arka planda seyreden konuların gün yüzüne çıktığına şahit olabilirsiniz. Düşünerek ve olayı doğru bir şekilde anlayarak tepki vermelisiniz. Biliyorsunuz, gerçek hiçbir zaman gizli kalmaz. 
 
Balık (04.12.2020)
Yalnızlığa bir son vermek ve mutlu olmak için kalbinizin sesine kulak verin. Bu durumu açığa çıkarmak her şeyden önce biraz rahatlamanızı sağlayacaktır. Eğer adım atmanız gereken bir konu varsa bugün sevginizi paylaşmayı tercih edebilirsiniz. 
 
Başak (04.12.2020)
Gelecek kaygısı içerisinde olabileceğiniz bir gün. Yakanızı bırakmayan aksiliklere sabır göstermek de zorlanıyor olabilirsiniz. Sizler daha iyi bilirsiniz ki vaktinden önce ürün toplanınca verim elde edilemez. Güneşin yüzünüze her gün yeniden doğduğunu unutmamalısınız. 
 
Boğa (04.12.2020)
Sevgiden gelen koruma isteğiniz çevrenizdeki insanlar tarafından abartılı bulunabilir. Herkesin sınırını bilmek ve buna göre davranışlar sergilemek hem sizi derinden üzmeyecek hem de ilişkilerinizin dengesini bozmayacaktır.  
 
İkizler (04.12.2020)
Duygularınız hayaller âleminde hareket ediyor olabilir. Zihinsel aktivitelerinizi hayata geçirmek için planlı bir çalışma yapmalısınız. İlham aldığınız hayalleriniz sizleri köşeye sıkıştırmamalı. 
 
Koç (04.12.2020)
Bilinçaltınız sizleri geçmişe götürüyor olabilir. Mutluluk veya hüzün herhangi bir konuda geriye dönük yaşamamalısınız. İç dünyanızda kökleriniz ile barışık yaşamayı öğrendikçe hayata daha sağlam tutunacaksınız. Kendinizi değersizleştirici düşünceler içinde olmayın.
 
Kova (04.12.2020)
Gündelik işlerinizi ağırdan almak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Bugünün işini yarına bırakırsanız birikmiş işler altında daha fazla ezilirsiniz. Arkadaşlarınızdan veya çevrenizden yardım alarak kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 
 
Oğlak (04.12.2020)
Duygularınızı ifade ediyor olmak size göre pek uygun gelmese de bugün belki bunu yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sevmenin bir güçsüzlük hali olmadığını kabul etmeli ve kendinize bu iyiliği yapmalısınız. Bu sayede ilişkilerimizin seyrinin iyileştiğini de görebilirsiniz.
 
Terazi (04.12.2020)
Bazen kenarda kalmak ortada olmaktan daha iyi bir fikirdir. Böylece hem bir arada olduğunuz insanlara hem de kendinize zarar verecek duygusal tepkilerden uzaklaşmış olursunuz. Bugün öyle bir gün. 
 
Yay (04.12.2020)
Bugün gelir gider dengesi üzerine düşünebilirsiniz. Duygusal hareket etmek yerine mevcut kazancınız ve ihtiyacınız doğrultusunda hamle yapacağınız bir plan oluşturmanız gerekebilir. 
 
Yengeç (04.12.2020)
İkili ilişkilerinizde yanılma payınızın yüksek olabileceği bir gün içerisindesiniz. Çevrenizde konuşma yaparken kişilerin dost mu düşman mı olduğuna karar vermelisiniz. Sizin gördükleriniz bir hayali yansımadan ibaret olabilir. 

 

 

 

Haber Yazılımı