Astroloji

 

 

 
Akrep (16.07.2019)
Boşluktaki Ay, saat 02:04’te Oğlak burcuna geçiyor. İletişim yönünüzün aktif olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Sosyalleşerek, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Öğlen olduğunda aktifleşen Ay-Uranüs kontağı sayesinde sürpriz bir haber tüm gününüzü güzel geçmesini sağlayabilir. Kardeşlerinizle ilgili de müjdeli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitiminizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz.
 
Aslan (16.07.2019)
Boşluktaki hareketine devam eden Ay, saat 02:04’te Oğlak burcuna geçiyor. Haftaya geçtiğimiz günlere oranla daha düşük enerjili bir başlangıç yapabilirsiniz. Bitkin ve isteksiz olabilirsiniz. Öğlen saatlerine geldiğimizde ise Ay’ın Uranüs ile oluşturduğu pozitif kontak nedeniyle çalışma hayatınızda sürpriz haberler alabilirsiniz. Disiplinli ve özverili çalışmanız sayesinde bugün güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 
Balık (16.07.2019)
02:04 itibariyle boşlukta olan Ay, Oğlak burcuna geçiyor. Sizler için şanslı bir gün başlıyor. Çevredeki insanların sizden bahsettiklerine şahit olabilirsiniz. Gerek başarılarınız gerek çekiciliğiniz göz dolduracaktır. Ay-Uranüs pozitif kontağının öğlen devreye girmesiyle sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dostlarınızın size hazırladığı bir şey de olabilir. Genel olarak aşkta da şansınız açık olacak.
 
Başak (16.07.2019)
Boşluktaki seyrine devam eden Ay, 02:04 olduğunda Oğlak burcuna geçiyor. Günün genelinde aşk hayatınız ve çocuğunuz öne plana çıkabilir. Saatler öğlene yaklaştığında ortaya çıkan Ay-Uranüs uyumlu açısı sayesinde aşk hayatınızda hiç ummadığınız güzellikte gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizi şaşırtabilir. Şansa ihtiyacınız varsa öğlen harekete geçebilirsiniz.
 
Boğa (16.07.2019)
Ay, saat 02:04 itibariyle Oğlak burcuna geçiyor. Sizler için eğitim hayatınız öne çıkabilir. Yurt dışı işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Genel olarak merakınız soyut konulara kayabilir. Astroloji, felsefe gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Öğlen olduğunda Ay’ın Uranüs ile oluşturduğu olumlu açı sayesinde beklemediğiniz anda sürpriz bir gelişme sizleri sevindirebilir.
 
İkizler (16.07.2019)
Günün başında boşluktaki Ay, 02:04’te Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Harcama yapmaya açık bir gündesiniz. Farkına varmadan borçlarınız tekrardan kabarabilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa belki ameliyat konusu gündeme gelebilir. Saatlere öğlene geldiğinde oluşan Ay ve Uranüs arasındaki pozitif etkileşim sayesinde sürpriz bir para elinize geçebilir. Bu belki de ümidinizi kestiğiniz bir gelir de olabilir.
 
Koç (16.07.2019)
Boşluktaki Ay, saat 02:04’te Oğlak burcuna geçiyor. Günün genelinde yoğun bir iş günü geçirebilirsiniz. Özellikle bugün hem işinize hem geleceğinize dair net kararlar almak isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde aktifleşen Ay ve Uranüs arasındaki pozitif açı sayesinde sürpriz bir iş teklifi kapınızı çalabilir. Beklemediğiniz anda güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.
 
Kova (16.07.2019)
Saat 02:04’te boşluktaki Ay, Oğlak burcuna geçiyor. Sizler için geçmişteki anılarınız tekrardan gündeme gelebilir. Hisleriniz güçlü olacaktır. Mantığınızla bu sefer çıkış yolu bulamayabilirsiniz. Öğlen meydana gelen Ay-Uranüs arasındaki uyumlu etkileşim sayesinde ardınızda bıraktığınız bir kişiden sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Mistik konulara bugün ilginiz artabilir.
 
Oğlak (16.07.2019)
Ay, boşluktayken bugün 02:04 itibariyle sizlerin burcuna giriş yapıyor. Geçen haftaki düşük enerjinizden eser kalmıyor. Yüksek bir enerjiyle güne devam ediyorsunuz. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Öğlen olunca Ay ve Uranüs arasındaki pozitif görünümde netleşiyor. Sizler için sürpriz dolu bir gün olabilir. Umudunuzu kestiğiniz olaylarla ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz.
 
Terazi (16.07.2019)
Günün ilk saatlerinde boşlukta kalan Ay, 02:04’te Oğlak burcuna geçiyor. Ailenize vakit ayırmanız gerekebilir. Erken saatlerde aile fertlerinden birinin size ihtiyacı olabilir. Öğlenle beraber güzelleşen günün devamında, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sayesinde yakınlarınızı ilgilendiren sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili de ani bir değişiklik kararı alabilirsiniz.
 
Yay (16.07.2019)
Ay, hareketine boşlukta devam ederken saat 02:04’te Oğlak burcuna geçiyor. Maddi konularınıza yoğunlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Değeri yüksek eşyalara para harcayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde ortaya çıkan Ay’ın Uranüs ile güzel açısı sayesinde hiç beklemediğiniz sürpriz bir para elinize geçebilir. Hemen harcamak yerine elinizde tutmak iyi bir fikir olacaktır.
 
Yengeç (16.07.2019)
Boşlukta olan Ay, 02:04 itibariyle Oğlak burcuna giriş yapıyor. Sizler için evliliğiniz, ilişkiniz ön plana çıkabilir. Partnerinizle romantik bir gün yaşayabilirsiniz. Saat öğlen olduğunda Ay ve Uranüs arasındaki güzel etkileşimle beraber partnerinizden sürpriz davranışlar görebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde de güzel getiriler elde edeceğiniz fırsatlar çıkabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı