Astroloji

 

 

 
Akrep (13.11.2019)
Pozitif ruh haliniz sayesinde çevrenize karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilirsiniz. Bilime karşı olan merakınız ile araştırmacı ruhunuzun ön plana çıkacağı ve bazı konularda aydınlanma yaşayacağınız verimli bir gün olabilir.
 
Aslan (13.11.2019)
İlişkinizde bazı durumları aşmanız veya bir işi kökünden çözüme ulaştırmanız gerekebilir. Bazı şeyleri içinize atarak ve yalnız kalmayı tercih ederek sorunları çözemeyebilirsiniz. Konuşmanız gereken konuları bugün konuşmalısınız.
 
Balık (13.11.2019)
Bugün yaptığınız her türlü çalışmadan yüksek oranda keyif alacağınız ve ruh halinizin pozitif yönde ilerleyeceği bir gün olabilir. Hayatınızda özel biri varsa bu kişiye karşı duygularınızın giderek arttığını hissedebilirsiniz.
 
Başak (13.11.2019)
Zamanınızı dostlarınızla geçirerek geleceğe yönelik planlarınız hakkında fikir alışverişi yapmak isteyebilir ve kariyerinizle ilgili konularda daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz. Ancak bazı detayları kaçırmamanız gerekiyor.
 
Boğa (13.11.2019)
Evliliğinizde ya da ilişkilerinizde şüpheci tutumunuz yanılgılara sebebiyet verebilir. Biraz daha iyimser yönünden olaylara bakmalısınız. Özlemleriniz artıyor olabilirsiniz. Gurur yapmamalı ve gerçekten inandığınız bir ilişki ise arkasında durmalısınız.
 
İkizler (13.11.2019)
İlişkinizde güven sorunu yaşayabilirsiniz. Kararsız kalacağınız bugün genelinde şartları zorlamamalı ve zamana bırakmalısınız. Kariyerinizde önemli bir görüşme ya da iş birliği bugün sizi heyecanlandırabilir.
 
Koç (13.11.2019)
Hızlı başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Motivasyon sağlamanız gereken konular gündeminizde olacaktır. Parasal anlamda alacaklarınızı almak ya da borçlarınızı kapatmak arasında önemli bir denge kuruyor olacaksınız. Temkinli ilerleyin.
 
Kova (13.11.2019)
Sağlık ile ilgili konularda bazı takıntılarınız olabilir ve bunun sonucu olarak endişeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi şüphelendiğiniz konularda aydınlatmaya çalışmalı ve özellikle duygusal sağlığınızı koruma altına almalısınız.
 
Oğlak (13.11.2019)
Artan özgüveniniz sayesinde kendinizi iyi hissedebilir ve bunu çevreniz de açık bir şekilde görebilirsiniz. Yatırım yapmak, tasarruf ve banka işlerinizi toparlamak adına uygun bir gündesiniz. Sözleşmelerinizi iyi okumalısınız.
 
Terazi (13.11.2019)
Kendinizi adeta hedefe kitlenmiş bir pilot gibi hissedebilirsiniz. Hedefinize doğru ilerlerken size bu konuda destek veren yakın dostlarınız ile görüşebilir ve onların size verdiği motivasyondan yüksek oranda etkilenebilirsiniz.
 
Yay (13.11.2019)
Endişeli ruh halinizin artması ile birlikte bunu davranışlarınızla çevrenize yansıtabilir ve gizli kaldığını düşündüğünüz olayları inceleme altına alabilirsiniz. Tedirginliğinizi ve kuşkunuzu kontrol altında tutmanız gerekebilir.
 
Yengeç (13.11.2019)
Kırgınlık yaşadığınız olayları geride bırakabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya sunmak istediğiniz bir konuda kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Çok istediğiniz bir aşk hikayesi yeniden gündeminizde olabilir. Bu konu ile ilgili Merkür’ün gerilediğini unutmadan daha sakin ilerlemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı