Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 16:19
 
54 Öğrenciye ŞURVAK eğitim bursu verecek
Kısa adı Şanlıurfalılar vakfı olan ŞURVAK tarafından her yıl öğrencilere verilen öğrenci bursunu almaya hak kazanan 54 öğrenci yapılan değerlendirme ile belirlendi.
EĞİTİM Haberi
54 Öğrenciye ŞURVAK eğitim bursu verecek

ŞURVAK tarafından her yıl düzenli olarak üniversite öğrencilerine yönelik dağıtılan bursları almaya hak kazanan 54 öğrenci yapılan incelemeler sonucunda belirlendi. Konu hakkında ŞURVAK tarafından yapılan açıklamada Şanlıurfa Vakfı (ŞURVAK) tarafından 2019-2020 Öğretim Döneminde verilecek burs kampanyasına Ankara ve Ankara dışından yazılı, e-posta ve şifahi olarak çok sayıda müracaat olduğu belirtilerek şu bilgilere yer verildi; “ŞURVAK Yönetim Kurulu Başkanı E.Korgeneral M. Kemal Alataş ve Yönetim Kurulumuzun çabalarıyla hayırseverlerin desteğiyle belirli sayıda Şanlıurfalı öğrencimize Vakfımızca burs verme imkânı doğmuştur.

Burs Komitesinin yapmış olduğu hassas değerlendirmeler ve mülakat sonucunda aşağıda isimleri belirlenen öğrencilerimiz burs almaya hak kazanmıştır. Şanlıurfalı öğrencilerimiz 15 Şubat 2020 tarihinden itibaren burslarını alabileceklerdir. Ayrıca burs ödemelerini müteakiben öğrencilerimize “Kariyer Planlaması” hakkında konferans verilecektir.

Yönetim Kurulumuzun hayırseverlerle girişimleri sürekli devam etmekte olup, belirlenen burs sayısının arttırılması hususunda çalışmalarımız sürdürülmektedir. Sevgili öğrencilerimize 2019-2020 öğretim döneminde başarılar dileriz.

Ayrıca Vakfımızdan burs almaya hak kazanan veya kazanmayan öğrencilerimize her konuda maddi ve manevi desteklerimizi ŞURVAK yönetim Kurulu olarak esirgemeyeceğimizi belirterek Cumartesi dahil her gün Vakfımız 10.00-18.00 saatleri arasında açık olup, her konuda hemşerilerimizin hizmetindedir.

Listede isimleri yer alan ve Vakfımızdan BURS almaya hak kazanan öğrencilerin 31 Ocak 2020 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgeleri ŞURVAK Genel Merkezine elden, posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.” denildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı