AK Parti’de sürpriz aday
Haber
27 Ocak 2021 - Çarşamba 18:33
 
AK Parti’de sürpriz aday
Geçtiğimiz Hafta AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın istifa açıklamasının ardından kamuoyunda sevilen ve tanınmış bir isim daha sürpriz bir şekilde İl başkanlığına aday olması bekleniyor.
SİYASET Haberi
AK Parti’de sürpriz aday

Geçtiğimiz Hafta AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın istifa açıklamasının ardından kamuoyunda sevilen ve tanınmış bir isim daha sürpriz bir şekilde İl başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın Şubat ayında yapılacak olan AK Parti Şanlıurfa kongresinde aday olmayacağını duyurmasının ardından AK Parti İl Başkanlığı için birçok isim konuşulurken, geçtiğimiz hafta AK Parti genel merkezine çağrılan sürpriz bir isimde ön plana çıktı.

Ak Parti genel merkezine çağrılan Şanlıurfa’nın tanınmış iş adamı Kemal Süt, genel merkezde yapılan görüşmeler den sonra İl başkanlığı için ön plana çıktı.

Şanlıurfa siyasi gündemine düşen işadamı Kemal Süt kısa sürede gündem oldu.

Kemal Süt kimdir

Şubat ayında yapılacak olan AK Parti kongresinde Şanlıurfa il başkanlığına aday olması beklen Kemal Süt'ün İş dünyasında başarılı bir grafiği çizdiği ve aynı çizgisini uzun süredir devam ettirdiği Şanlıurfa kamuoyunca biliyor.

1972 Şanlıurfa doğumlu iş insanı Süt, Hukuk Fakültesi mezunu ve Şanlıurfaspor’da 2.başkanlığı ve icra kurulu başkanlığı görevlerinde bulundu.

Yaklaşık 5 yıldır ŞUTSO’da meclis Başkan yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren Süt aynı zaman uydudan yayın yapan Duru TV yönetim kurulu başkanı ve sahibi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı