Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:06 Bu haber 3170 kez okundu
 
Ak Parti’li yönetici hakkında şok iddia!
Ak Parti Şanlıurfa İl Yönetiminde yer alan birçok yöneticinin kâğıt üzerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde çalışır gösterilip, işe gitmeden maaş aldığı ve belediye bünyesindeki şirketlerde üst düzey yönetici gibi tavır sergilediği iddia edildi.
GÜNDEM Haberi
Ak Parti’li yönetici hakkında şok iddia!

Türkiye’de son yıllardan gündemden düşmeyen konuların başında belediyelerde işe gitmeden maaş alan ve “Bankamatikçi memur” adıyla kamuoyunda lanse edilen kişiler geliyor. Bankamatikçi memur olarak lanse edilen kişilerin bu kez Ak Parti Şanlıurfa İl yönetiminde oldukları iddia edildi.  Ak Parti il yönetim kurulu üyesi olan bazı yöneticilerin işe gitmeden maaş aldıkları ve çalışmadıkları halde Büyükşehir Belediyesi’nin şirketlerinde üst düzey yönetici muamelesi gördükleri, bu tavırlarından şirket yetkililerinin rahatsız oldukları iddia edildi.

 

YILDIZ, SESSİZ Mİ KALACAK?

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın bu iddialar karşısında nasıl bir tavır sergileyeceği ve konu hakkında nasıl bir karar alacağı kamuoyu tarafından merak ediliyor. Ak Parti İl Yönetiminde birlikte görev yaptığı yönetimdeki arkadaşlarının Büyükşehir Belediyesi’nde evrak üzerinde çalışır gösterilip, işe gitmeden maaş aldığı ve Büyükşehir bünyesindeki şirketlerde üst düzey yönetici gibi tavır sergilediği iddiaları ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

 

VATANDAŞLAR ŞİKÂYETÇİ

2019 Yerel seçimlerde Ak Parti’ye oy verdiklerini ifade eden vatandaşlar, “Biz oyumuzu Ak Parti’ye verdik, ama kulaktan kulağa duyduğumuz işe gitmeden maaş alan kişiler hakkında Ak Parti İl başkanımız Bahattin Yıldız’ın bir açıklama yapmasını bekliyoruz.” İfadeleri ile il başkanı Bahattin Yıldız’ın bu konu hakkında açıklama yapmasını istediler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı