Ak Parti yönetim kurulu belli oldu
Haber
17 Şubat 2021 - Çarşamba 13:35
 
Ak Parti yönetim kurulu belli oldu
Ak Parti Şanlıurfa 7. Olağan kongresinde tek liste halinde girecek yönetim kurulu listesi belli oldu
SİYASET Haberi
Ak Parti yönetim kurulu belli oldu

Ak Parti Şanlıurfa 7. Olağan kongresinde tek liste halinde girecek yönetim kurulu listesi belli oldu. Abdurrahman Kırıkçı'nın başkanlığını yapacağı yönetim kurulu listesi şu şekilde oldu.

İşte o liste:

İL YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

1             Abdulkadir ŞITIL

2             Adnan ELÇİ

3             Ahmet Serkan ARICI

4             Ali İhsan DELİOĞLU

5             Ali Rıza ÇOLAK

6             Aysel GÖNCÜ

7             Bakır FELHAN

8             Canan Onur SEYYAR

9             Cuma AĞAÇ

10           Emine KARALÖK

11           Enver YÜKSEL

12           Feyyaz GÜNDOGAN

13           Hacı Ömer BAYRAM

14           Halil ÖRGEN

15           Hasan Basri KARAKUCAK

16           Hasan KAYA

17           Hüseyin İNAN

18           İ.Halil ÇİFTÇİ

19           İ.Halil EŞİYOK

20           İbrahim Halil SADE

21           İsa Ay

22           Kadir Düger

23           M.Emin TEPE

24           Medine KAMA

25           Mehmet  Emin BAŞAK

26           Mehmet Bahatin KESİK

27           Mehmet Emin KILIÇ

28           Mehmet Selim POLATKAN

29           Mehmet Nurullah KARAKEÇİLİ

30           Mehmet ÖZBEK

31           Mehmet ÖZÇELİK

32           Mehmet ÖZMODANLI

33           Mehmet YAVUZ

34           Metin ÇADIRCI

35           Mustafa ASLAN

36           Mustafa TEPE

37           Mustafa YAVUZ

38           Nihat KILIÇ

39           Osman KAYA

40           Ömer ERCANLAR

41           Sabri KONAK

42           Serdar İZOL

43           Serpil ERDOĞAN

44           Süleyman ELGÜN

45           Tuba KIZILKEÇİ

46           Vedat YURUM

47           Vehbi BEYAZ

48           Yasin Fırat ÇİFTÇİ

49           Yusuf AKTAŞOĞLU

İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

Ali İhsan AKAY

Mehmet Salih UĞUR

Kadir DÜGER

Abdulhakim PARMAKSIZ

Erdal DENİZ

Müslüm ALPAY

Mustafa TOPRAK

Halil ÖNCEL

Talat BAYTEMUR

Kezban BENGİ

Nabi Baziki

Serkan OFLAZ

Mehmet Nur TATLI

Özgür ATLAS

İsmail KAÇMAZ

E. Bekir FIRAT

Bahattin GÖKÇİN

Haçım ESKİLER

Ahmet ŞAMDANCI

Ali KÖSEOĞLU

Eyyüp Sabri KILIÇ

Mehmet Garip Köroğlu

Salih ÇOBAN

Ahmet BAKAY

Besra ŞAHBAZ

 

BÜYÜK KONGRE ASIL DELEGE ADAYLARI

Abdurrahman KIRIKÇI

Demet Saatçi Güven

Emre Karaçizmeli

Zeynel Abidin BEYAZGÜL

Hikmet AYAR

Işıl İlgin OKTAY

Yıldız Konal SÜSLÜ

Mehmet Zeki TUĞRUL

Kübra DÖRTKARDEŞ

Bahattin YILDIZ

İbrahim EYYÜBOĞLU

Mehmet CANPOLAT

Mehmet MOĞAL

Mehmet KUŞ

Nedim LALE

Ayşe ÇAKMAK

Sait AĞAN

Metin BAYDİLLİ

Ali TEKİN

İbrahim YILDIK

Mustafa DOĞAN

Abdulvahap AKTAR

Mahmut ÖZYVUZ

Halid ŞİMŞEK

Süleyman DEVECİ

Mustafa CIDIR

Ökkaş AYDEMİR

İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL ASIL ÜYE ADAYLARI

1             Erkan SÖZEN

2             Celallettin SAYAN

3             Şemseddin ÇAKIR

İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL YEDEK ÜYE ADAYLARI

1             Doğan Esen

2             Recep GÜNOĞAN

               

İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI

1             Ahmet AKSOY

2             Ali YILDIRIM

3             Sıtkı YAVUZ

4             Cuma HÜNDÜR

5             Hasan ÇİÇEKÇİ

İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI

1             Mehmet Kamil TÜRKMEN

2             Cüneyt YAVUZ

3             Lütfü  Balcı

4             Abdurrahman YAŞAR

5             Abdulaziz TAŞ

BÜYÜK KONGRE YEDEK DELEGE ADAYLARI

Mehmet YALÇINKAYA

Mahmut MİRKELAM

Suphi AKSOY

Feyyaz SOYLU

Şeref ALBAYRAK

Aslan Ali BAYIK

Salih EKİNCİ

Cuma AĞAÇ

Ahmet AKSOY

Müslüm TÜYSÜZ

Abdulkadir KOL

Süleyman AKSU

İsmail DEMİRBAŞ

Muzaffer AÇAR

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı