Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 15:15
 
Aydınlık'tan başsağlığı mesajı
CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Konya'da yaşanan trafik kazasında hayatını kaybedenler için sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı. CHP'li Aydınlık mesajında şu ifadeleri kullandı:
GÜNDEM Haberi
Aydınlık'tan başsağlığı mesajı

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Konya'da yaşanan  trafik kazasında hayatını kaybedenler için sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı. CHP'li Aydınlık mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Öncelikle Konya'da hayatını kaybeden 7 hemşehrimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Mevsimlik tarım işçileri konusu çok derin ve farklı noktaları olan bir konu; ancak bu konuda sadece konuşmak yetmez, gerekli önlemlerin ve uygulamaların ilgili kişi ve kurumlar tarafından hayata geçirilmesi özellikle Şanlıurfa'mız için öncelik arz etmektedir.

Maalesef ekmek parasını kazanmak için sevdiklerinden ayrılıp memleketinden başka şehirlere giden mevsimlik tarım işçilerimizin yaşadığı sıkıntıları 18 yılda iktidardan başka duymayan kalmadı.

Bu konuyla alakalı ilerleyen günlerde daha kapsamlı bir açıklama ve çalışma yapacağımı bildiriyor, bir kez daha tüm hemşehrilerime başsağlığı diliyorum."

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı