Haber Detayı
20 Temmuz 2018 - Cuma 09:33
 
Bakan Soylu müjdeyi verdi!
Bakan Soylu müjdeyi verdi! 25 bin 500 kişi alınacak...
GÜNDEM Haberi
Bakan Soylu müjdeyi verdi!

Polis Akademisi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yılsonuna kadar 25 bin 500 kişilik daha alım planlıyoruz.

İnşallah önümüzdeki yıl da 35 bin öğrenci alacağız.

Suça ve suçluya karşı bir çığ gibi büyüyor ve hep birlikte güçleniyoruz.

Şunu net bir şekilde ifade etmek isterim ki emniyet teşkilatımızda FETÖ ile mücadele sürecinin 15 Temmuz’un personel noktasındaki bütün tahribatı kapatılmıştır ve artıya geçilmiştir.

Önümüzdeki dönemde yeni hükümet sistemimizin sağladığı güçlü ve hızlı karar alma mekanizmasına verdiği avantajla inşallah çok daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağız.

Narkotik konusunda özel eğitim almış, bin personel daha ilave ediyoruz. Bu arkadaşlarımızın 800 tanesini de özellikle İstanbul’da görevlendiriyoruz. Trafik personelimize de takviye yapıyoruz.

20 kilometreden 15 kilometreden düşmüş bir ekip sistemiyle çalışacağız. Asayiş noktasında önemli işler yaptık. 7 bin bekçi alımı için planlarımızı yaptık. 20 kilometreden 15 kilometreden düşmüş bir ekip sistemiyle çalışacağız. Asayiş noktasında önemli işler yaptık. 7 bin bekçi alımı için planlarımızı yaptık. Geçen yılın ilk altı ayına göre bu yılın ilk altı ayında mal varlığına karşı işlenen en önemli 9 suçta, suçların aydınlatılma oranlarında ciddi artışlar elde ettik" dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı