Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 10:32 Bu haber 2459 kez okundu
 
Başkan Mutlu’dan Gazetemize ziyaret
Dünya Bocce Federasyonu Başkanı ve Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, ve ASKON Anadolu Aslanları İl Başkanı Abdulrezzak Demir’in yanı sıra Bürokratlar Birliği İl Başkanı Abdullah Demir ve Bocce Bowling Dart İl Temsilcisi Halil Durmuş, gazetemizi ziyaret eti.
SPOR Haberi
Başkan Mutlu’dan Gazetemize ziyaret

Karaköprü çok amaçlı spor salonunda 1 ila 2 şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Şehit Demet Sezen 4. Ayak Türkiye bölge dart sıralama turnuvasına katılmak için Şanlıurfa’ya gelen Dünya Bocce Federasyonu Başkanı ve Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret ederek Damga Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Anadolu Spor Yazarları Derneği Başkanı Mehmet Ağaslan, ile bir süre sohbet ettiler.

Turnuva öncesinde gazetemizi ziyaret ederek turnuva hakkında bilgi veren Dünya Bocce Federasyonu Başkanı ve Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, Şanlıurfa’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve turnuvanın Şanlıurfa’da düzenlenmesinin yerinde bir karar olduğuna dikkat çekerek; “Şehit Demet Sezen 4. Ayak Türkiye bölge dart sıralama turnuvasının Şanlıurfa gibi tarihe tanıklık etmiş bir ilde düzenlenmesi bizleri için oldukça heyecan verici bir olay.

Şanlıurfalı vatandaşların dart sporuna bu kadar ilgili olmaları ve bu sporu severek yapmalarının yanı sıra başarılı sporcuların yine Şanlıurfa’dan çıkması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Ayrıca konuya yaklaşımlarından dolayı Şanlıurfa Damga gazetesine de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Damga Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Anadolu Spor Yazarları Derneği Başkanı Mehmet Ağaslan, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirterek; “Bocce Bowling Dart federasyonunun Şehit Demet Sezen 4. Ayak Türkiye bölge dart sıralama turnuvasını Şanlıurfa’da gerçekleştirmesi bu spora Şanlıurfalıların ne denli önem vererek yaklaştıklarının bir göstergesidir. Federasyon başkanımız sayın Mutlu Türkmen’e düzenlenen turnuvadan ve gazetemize gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı