Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 12:50 Bu haber 296 kez okundu
 
Baydilli kardeşlik sofrasında vatandaşlarla iftar açtı
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, büyükşehir belediyesi ve merkez ilçe belediyelerinin ortaklığı ile Rabia meydanında kurulan kardeşlik sofrasında vatandaşlarla birlikte iftar açtı.
GENEL Haberi
Baydilli kardeşlik sofrasında vatandaşlarla iftar açtı


Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ramazan ayının beraberlik ve kardeşlik ayı olmasından dolayı büyükşehir belediyesi ve merkez ilçe belediyelerinin ortaklığında Rabia meydanında kurulan kardeşlik sofrasında vatandaşlarla birlikte iftar açtı.
İftar öncesi meydanda vatandaşlarla buluşan Baydilli bir süre vatandaşlarla sohbet ederek, vatandaşlara iftarlık dağıtımı yaptı. İftar programına Baydilli'nin yanı sıra AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar yemeğinin ardından bir konuşan Baydilli, "Büyükşehir belediyemiz ve merkez ilçe belediyeleri olarak burada Ramazan ayı boyunca kardeşlik sofrasını kuruyoruz. Biz de bugün burada vatandaşlarımızın yanında iftarımızı açtık, onlarla hasbihal ettik. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve paylaşma ayı demektir, biz de soframızı kardeşlerimizle paylaşarak her fırsatta bir araya geliyoruz. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutluyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı