Bedih Şahapoğlu ile yollar ayrılıyor mu?
Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 14:51
 
Bedih Şahapoğlu ile yollar ayrılıyor mu?
Hüseyin Dağ’ın yerine takımın başına getirilen ve camiaya can suyu olması beklenen Bedih Şahapoğlu’nun akıbeti tehlikeye girdi.
SPOR Haberi
Bedih Şahapoğlu ile yollar ayrılıyor mu?

Karaköprü Belediyespor’da ligdeki kötü gidişata son vermek adına yapılan bir hamle ile takımın başına getirilen Bedih Şahapoğlu’nun geleceği tartışma konusu oldu. Ligin 24’üncü haftasında alınan Düzcespor mağlubiyetinin ardından Hüseyin Dağ ile yol ayrımına gidip Bedih Şahapoğlu’nun kapısını çalan kırmızı siyahlılar, yeni hocasıyla da umduğunu bulamadı. Oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet 1 mağlubiyet 3’te beraberlik alarak son sıralara yaklaşan Karaköprü Belediyespor’da eleştiri oklarının hedefi Bedih Şahapoğlu olurken, taraftarlar sosyal medyada takımın gidişatına büyük tepki gösterdi.

 

Koltuğu sallanmaya başladı

Peş peşe gelen kötü sonuçların ardından ligin 29’uncu haftası itibariyle sadece 1 puanla ateş hattının bir üstü olan 13’üncü sırada bulunan Karaköprü Belediyespor’da teknik direktör Bedih Şahapoğlu’nun geleceği iyice zora girdi. Özellikle son hafta puan cetvelindeki en yakın rakibi olan Bergama Belediyespor’a karşı alınan 1-1’lik beraberlikle ciddi şekilde eleştiri alan Şahapoğlu’nun takımdaki geleceği merak ediliyorken, alınan kötü sonuçların getirdiği küme düşme endişesinden dolayı kırmızı siyahlı yönetim de gidişattan memnun değil. Önümüzdeki Modafen maçı Şahapoğlu için kader maçı olacak.

 

Doğan için zemin mi hazırlanıyor?

Bedih Şahapoğlu ve ekibinin takımın beklentisini karşılayamaması yüksek sesle tartışılmaya başlanırken geçtiğimiz günlerde yönetimin, İsmail Doğan hamlesi taraftarı heyecanlandırdı. Takımdaki kara bulutları dağıtması için göreve getirilen fakat ardından çıktığı 5 maçta da beklentinin uzağında kalarak eleştirilerin bir numaralı hedefi olan Bedih Şahapoğlu’nun görevi sallantıdayken sportif direktörlük için İsmail Doğan ile anlaşma sağlayan kırmızı siyahlı temsilcimizin bu hamlesi akıllara yeni teknik direktör İsmail Doğan mı olacak? sorusunu getirdi.

 

Sezonun ilk galibiyetine Doğan imzası

Sezon öncesi kırmızı siyahlı takımda sportif direktörlük görevine getirilen sonrasında ise gönderilen Mehmet Şansal’ın yerine takımın başında 2’si kupa 1’i lig olmak üzere 3 maça çıkan İsmail Doğan, Karaköprü Belediyespor’un 2020-2021 sezonundaki ilk galibiyetinin altına imzasını atmıştı. Lig ve kupa olmak üzere 3 maçta 2 galibiyet 1 mağlubiyet alsa da teknik direktörlük görevine Hüseyin Dağ getirilmiş Doğan’ın kulüpteki bileti kesilmişti. Bu sezon sportif direktörlük için ikinci defa el sıkışılan İsmail Doğan’ın kalan haftalarda adeta topun ağzında olan Bedih Şahapoğlu’nun yerine getirileceği de ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı