“Bu nasıl şımarıklık”
Haber
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 11:28
 
“Bu nasıl şımarıklık”
AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Ve Belediye Meclis Üyesi Salih Saraç’ın son günlerde jakuzide çektiği vidonun ortaya çıkmasının ardından Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz’dan sert tepki.
SİYASET Haberi
“Bu nasıl şımarıklık”

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz yaptığı açıklamada üniversite mezunu işsiz gençlere ve vatandaşların geçim sıkıntısına dikkat çeker “Üniversite mezunu gençlerde işsizlik almış başını gitmiş. Vatandaş geçim derdi ile boğuşurken sözde Başkan olacak zıpır lüks hayat yaşıyor ve fakirlerle,alın teri ile helal kazanç peşinde koşan vatandaşlarla alaye diyor.Hakaret ediyor.” Şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz’ın yaptığı açıklama şu şekilde;

 

Haddinizi  Aştınız....!

Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Ve Belediye Meclis Üyesi jakuzide ve uygun olmayan bir görüntü ile “lan fakirler oğlum beni rahatsız etmeyin” diyor. Video görüntüleri sosyal medyada dolaşıyor.

 

Bu nasıl bir şımarıklık nasıl bir ukalalık?

Üniversite mezunu gençlerde işsizlik almış başını gitmiş. Vatandaş geçim derdi ile boğuşurken sözde Başkan olacak zıpır lüks hayat yaşıyor ve fakirlerle, alın teri ile helal kazanç peşinde koşan vatandaşlarla alay ediyor. Hakaret ediyor. Bu durum kokuşmuşluğun, çürümüşlüğün, partizanlığın daniskasıdır. Yok gençtir, cahillik yapmıştır deyip te basit geçiştirilecek bir olay değildir. Mağrur ve baskıcı bir zihniyetin yansımasıdır.

 

Jakuzi içinde 'ulan fakirler' diyen AKP'li gençlik kolları başkanı ...

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı