Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 14:53 Bu haber 2937 kez okundu
 
Cafer’den Şanlıurfaspor ile ilgili bomba iddia!
Şanlıurfaspor’un eski yöneticilerinden iş adamı Mehmet Cafer, Şanlıurfaspor ile ilgili süren belirsizlikle ilgili iddiada bulundu.
ÖZEL HABER Haberi
Cafer’den Şanlıurfaspor ile ilgili bomba iddia!

Maddi anlamda zor günler geçiren ve birçok yöneticisinin istifa ettiği Şanlıurfaspor ile ilgili belirsizlik devam ediyor. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’de Şanlıurfaspor ile ilgili sessizliklerini korumaya devam ediyor. Taraftarlar Şanlıurfaspor’un sonunun ne olacağını merak ederken ortaya ilginç bir iddia atıldı. Bu iddianın sahibi Şanlıurfaspor’un eski yöneticilerinden iş adamı Mehmet Cafer yaptığı açıklamada, “Urfaspor yönetiminin çoğunluğu istifa etmiş belirsizliğin sorumlusu ikili ilişkimi veya menfaat ilişkisi mi bilmiyorum ama Dernekler müdürü Adil Bayraktar ve protokol müdürü Fikret Fidan olarak görünüyor. Bu iki yabancı kişi Urfa'nın urfaspor değil de şahısların emrine girmişlerdir" dedi.
İş adamı Mehmet Cafer’in bu iddialarının ardından Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in nasıl bir yol izleyeceği ve nasıl bir karar alacağı merak ediliyor?

MEHMET ASLAN

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı