Canbeyli, “Futbol İl Temsilcisi olmaya adayım”
Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 13:08
 
Canbeyli, “Futbol İl Temsilcisi olmaya adayım”
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilciliğini için adaylığını açıklayan Abdullah Canbeyli, “Kulüplerimizin teveccühüne güvenerek Şanlıurfa Futbol İl Temsilciliğine talibim” dedi.
SPOR Haberi
Canbeyli, “Futbol İl Temsilcisi olmaya adayım”

Yıllardır Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilciliğini görevini yürüten Abdurrahman Çadırcı’nın görevi bırakmak istemesinin ardından gözler futbol il temsilciliği görevine kimin talip olacağına çevrilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilciliğini için adaylığını açıklayan Abdullah Canbeyli, uzun yıllar Şanlıurfa sporunda emek vermiş olup halen Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı ve 11 Nisan stadyumu müdürü olarak aktif görev yürütmektedir. Futbol İl Temsilciliği adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Adil ve dürüst bir yönetim için, şeffaf ve açık icraat için” vurgusu yapan Canbeyli’nin bu açıklaması kamuoyu tarafından takdirle karşılandı.

 

Canbeyli, “Futbol İl Temsilcisi olmaya adayım”

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilciliğini için adaylığını açıklayan Abdullah Canbeyli, “Adil ve dürüst bir yönetim için, şeffaf ve açık icraat için, Yasa ve Yönetmelik ışığında herkese ve her kesime eşit davranmak için, Urfa futbolunda taşları tekrar yerine koymak üzere, hatır gönül adına değil, hak ve doğruluk adına görev yapmak adına “Futbol İl Temsilcisi” olmaya adayım. Yılların verdiği tecrübe ve herkesçe malum olan duruşumuzla geliyoruz. Sporun her kademesinde görev alan biri olarak çıkacağım bu yolda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun ve tüm Kulüplerimizin teveccühüne güvenerek Şanlıurfa Futbol İl Temsilciliğine talibim.” Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı