Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 10:39 Bu haber 1143 kez okundu
 
Canpolat’tan müjdeler
31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den Haliliye Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve seçimde belediye başkanı seçilen Mehmet Canpolat, yaptığı çalışmalar ve hizmetlerle günden güne vatandaşların sempatisini toplamaya devam ediyor.
ÖZEL HABER Haberi
Canpolat’tan müjdeler

31 Mart Yerel Seçimlerinde Haliliye Belediye Başkanı olarak seçilen Mehmet Canpolat, 8 aylık başkanlık dönemi ile canla başla çalışarak vatandaşların takdirini toplamayı başardı. Göreve geldiği ilk günlerde Haliliye Belediyesi’nde göze çarpan hataları ve düzensizliği düzeltme ile göreve başlayan Canpolat, özellikle şehrin en göz önünde olan ilçesi olarak temizlik konusunda taviz vermedi. Temizlik Haliliye Belediyesi ile özdeşleşti. 

Canpolat’tan müjdeler
Başkan Canpolat, Göbeklitepe’yi içinde barındıran Haliliye’yi her anlamda zirveye taşıma adına çalışmalarını sürdürüyor. Yeşildirek kentsel dönüşüm 1. Etap ihalesi ve eski sanayi sitesi TOKİ 3. Etap ihalelerinin 2020 Mart ayında yapılacağının müjdesini veren Canpolat, bugüne kadar üvey evlat muamelesi gören Devteyşti ve Süleymaniye mahallelerinde de 118 dönümlük Millet Bahçesi yapacak. Tek Tek Dağları Gençlik Kampı alanının yapılması ile ilgili olarak yaptığı çalışmaların neticesinde 1 Milyon lira hibe almasının yanı sıra Mardin yolu üzerinde Haliliye Belediyesi’nin iş makineleri için park yeri tahsisini gerçekleştirdi. Son olarak Haliliye ilçesinde yaşanan tapu sorununa el atan Canpolat, Haliliye Belediyesi ve Bakanlık tarafından oluşturulan komisyonun çalışmaları sonucunda çıkacak rapora göre yaşan tapu sorununu 5-6 aylık bir süre zarfında çözmeyi hedefliyor. 

Basına yansıtılmayan “Gece gezintileri”
Haliliye Belediyesi’ne yaptığı çalışmalarla sınıf atlatma gayreti içinde olan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın maddi durumu iyi olmayan kendi belediye sınırları içinde yer alan kenar mahallelerde yaptığı ve basına yansıtmadığı “gece gezintileri” ile vatandaşların hayır duasını almayı bildi.  Gece geç saatlerde Haliliye’nin kenar semtlerinde gezintileri yapan Canpolat’ın maddi anlamda çok kötü şartlar altında yaşam mücadelesi veren ailelere yardım edip bunu basına servis etmemesi vatandaşların en çok sevdiği başkan olmasını sağladı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı