Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 11:53 Bu haber 2078 kez okundu
 
Ceylanlarda kriz büyüyor
Şanlıurfaspor’da Ömer Bozan Fevzi Özkan, 15 Temmuz tarihine kadar kendilerine ödeme yapılmaması durumunda sözleşmeleri tek taraflı fesh edecek.
ÖZEL HABER Haberi
Ceylanlarda kriz büyüyor

Mehmet ASLAN

Futbolcular kazan kaldırdı

TFF 2.Lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor’da maddi kriz büyüyor.Transfer tahtası kapalı olan Güneydoğu temsilcisinde, futbolcular resmen kazan kaldırdı.Sezon alacakları ödenmemesi gerekçesiyle TFF’ye başvuran  Ömer Bozan ve Fevzi Özkan, 15 Temmuz tarihine kadar kendilerine ödeme yapılmaması durumunda sözleşmeleri tek taraflı fesh edecek.

En son 3 futbolcu gitmişti

Ceylanlarda en son Benhur Keser, Samet Akaydın ve Aykut Akgün, alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek takımda ayrılmıştı.Transfer tahtası kapalı olan ve yaklaşık 60 milyon TL borcu bulunan Şanlıurfaspor’da Başkan Mehmet  Yılmaz ve yönetiminin dağılan kadro içim nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Tahta açılacak mı ?

Yeni sezon hazırlıklarına başlayamayan Şanlıurfaspor’a transfer tahtası halen kapalı. Tahtayı açmak için gereken para ise 10 milyon TL. Mehmet Yılmaz başkanlığımdaki yönetim, FİFA’lık olan Yabancı oyuncuların alacağı olan 1.367.000 € yu hazırladı. Fakat transfer yasağının kalkması için Türk oyunculara da 7.5 Milyon TL ödenmesi lazım.

Destek toplantısında sonuç çıkacak mı?

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, önceki gün düzenlediği Şanlıurfaspor’a mali destek konulu toplantıda STK ve belediye başkanlarıyla bir araya gelmişti.Toplantıda, Şanlıurfaspor'u ekonomik krizden kurtarmak adına atılması gereken adımlar, yerel yöneticilerin ve STK'ların bu anlamda sağlayabileceği katkılar ele alındı, çözüm önerileri tartışıldı.Toplantıda sonrası açıklama yapan Başkan Mehmet Yılmaz, “Sayın Valimiz Abdullah Erin öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz toplantı olumlu ve güzel geçti.Herşey Şanlıurfaspor için” ifadelerini kullandı.

 Yerel yöneticilerin maddi sıkıntılar yaşayan Şanlıurfaspor’a ne kadar destek vereceği ise merak ediliyor.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı