Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 10:56 Bu haber 1435 kez okundu
 
CMC’de hedef 1600 kişiye iş imkanı
15 milyon TL yatırım yaparak hayata geçirdiği çağrı merkeziyle Şanlıurfa’nın en çok istihdam sağlayan şirketi olan CMC, 1200 olan çalışan sayısını 1600’e çıkarmayı hedefliyor.
EKONOMİ Haberi
CMC’de hedef 1600 kişiye iş imkanı

CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezinin geleneksel iftar yemeği yoğun bir katılımıyla gerçekleştirildi. İftar programına CMC yöneticileri ve çalışanlar katıldı.  İftar programına yoğun bir katilim olduğunu dile getiren CMC Çağrı Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Barış Şanlıoğlu, "CMC Çağrı Merkezi olarak her sene çalışanlarımızla iftar programı düzenliyoruz.Biz yönetim ve çalışanlar olarak sürekli iç içeyiz. Düzenli olarak bu gibi organizasyonlarla bir araya geliyor ve aile bağlarımızı güçlendiriyoruz. Biz bu kocaman ailenin bir parçası olmaktan da oldukça memnunuz” dedi.

Hedefimiz 1600 istihdam

CMC’nin istihdam çalışmalarını da değerlendiren Barış Şanlıoğlu, Şanlıurfa’nın en çok istihdam sağlayan şirketi konumunda olduklarını söyledi.1200 kişiye istihdam sağladıklarını aktaran Şanlıoğlu şunları söyledi: "CMC, sunduğu kariyer imkanları, modern teknoloji ile donatılmış çalışma ortamı ve düzenlediği etkinliklerle gençlere cazip iş olanakları yaratıyor.Hedefimiz 1200 olan sayıyı 1600 kişiye çıkarmak.İnşallah bu hedefimize ulaşırız.”

Projeleri hayata geçirmeyi sürdürecek

Geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım yaparak hayata geçirdiği çağrı merkezinde kısa süre içinde 1200 çalışan sayısına ulaşan CMC, Şanlıurfa’nın en çok istihdam sağlayan şirketi konumunda bulunuyor. Şanlıurfa’daki çalışan sayısını 1600’e çıkarmayı hedefleyen CMC, sunduğu kariyer imkânları, modern teknoloji ile donatılmış çalışma ortamı ve düzenlediği etkinliklerle gençlere cazip iş olanakları yaratıyor. Şanlıurfa’daki gençlerin CMC’ye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşması, iş başvurularını rahatlıkla yapabilmeleri için farklı kanalları devreye sokan CMC, Urfadaki gençlere iş olanakları yaratma konusunda yeni projeleri hayata geçirmeyi sürdürecek. Şanlıurfa’daki gençler, 0850 221 21 12 numaralı telefondan, www.cmcturkey.com internet sitesinden ve CMC’nin Şanlıurfa Merkez’de yer alan işe alım ofisinden CMC’ye iş başvurusu yapabiliyorlar.

MEHMET ASLAN/

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı