Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 08:10 Bu haber 3042 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sefer teşekkür için geliyor
31 Mart yerel seçimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşekkür turları bu ay içerisinde başlıyor. Erdoğan’ın yüzde 60 oy ile AK Parti'ye destek veren Şanlıurfa ziyaretini ise Eylül ayının ilk haftasında yapacağı öğrenildi.
ÖZEL HABER Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sefer teşekkür için geliyor

Milletle yeniden buluşmaya hazırlanıyor

Sadece seçim zamanları değil diğer süreçlerde de millet ile buluşmaya özen gösteren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bu kez teşekkür etmek için milletle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.   İl ziyaretleri kapsamında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak olan Erdoğan halk buluşmalarında 17 yılda yapılanları anlatacak. Başkan Erdoğan teşekkür ziyaretlerine partinin en yüksek oy aldığı illerden başlayacak.

AK Parti büyük bir başarıya imza atmıştı

AK Parti'de Başkan Erdoğan Eylül ayının başında Şanlıurfalılar ile buluşması bekleniyor. AK Parti Teşkilatı ziyaretle ilgili hazırlıklarını sürdürürken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenlenecek olan mitingde Şanlıurfalılara teşekkür edeceği öğrenildi.  AK Parti 31 Mart yerel seçimlerinde 12 ilde yüzde 50'nin üzerinde oy aldı. AK Parti'nin en fazla oy aldığı il ise yüzde 72 ile Rize olurken Şanlıurfa’da ise yüzde 60 oy almıştı. Şanlıurfa’da sadece Suruç ilçesini kaybeden AK Parti büyük bir başarıya imza atmıştı.

İBRAHİM HALİL ALTUNDAĞ

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı