Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 10:49 Bu haber 459 kez okundu
 
Dezenfekte çalışmaları sürüyor
Haliliye Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan her geçen gün etki alanını genişleten ölümcül koronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında başlattığı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler, merkez ve kırsal mahallelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.
İLÇE Haberi
Dezenfekte çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında başlattığı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler, merkez ve kırsal mahallelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Haliliye Belediyesinin pandemi ile mücadelesi merkez ve kırsal mahallelerde takdir toplamaya devam ediyor. Mahalle muhtarları belediye tarafından yürütülen çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiler.

Öte yandan salgınından korunma tedbirlerini en yüksek seviyeye çıkaran Haliliye Belediyesi mücadeleye aralıksız bir şekilde devam edeceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı