Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 15:44
 
Güneş Urfalıların Yüzünü Güldürdü
Şanlıurfa'da aralık ayına rağmen havaların oldukça güzel geçmesi Urfalı vatandaşların yüzünü güldürdü. Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, soluğu parklarda aldı.
ÖZEL HABER Haberi
Güneş Urfalıların Yüzünü Güldürdü

Son birkaç gündür hava sıcaklığında hissedilir derece artış yaşanması vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılandı. Soğuk kış günlerinde evlerinden ya da kapalı alanlardan çıkamayan vatandaşlar, güneş sıcak yüzünü gösterince dışarıya akın etti. Vatandaşlar, çocuk parklarını ve piknik alanlarını doldurdu. Aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte piknik alanlarını dolduran vatandaşlar, mangal yaktı, semaverde çay pişirerek ısınan havanın keyfini çıkardı.

Torunuyla birlikte güneşin tadını çıkaran Mehmet Kahraman;  "Daha bir hafta 10 günlük bir zamanımız var, güneşli havaları değerlendirmeye çalışıyoruz. Torunu aldık gezmeye çıktık, güneşin tadını çıkarmaya çalışıyoruz" dedi.

Bu sabah saatlerinde etkli olan sis ve yağmur Urfalılara zor anlar yaşattı gün botu aralıklarla yağması ön görülen yağmur hakkında ilgililer tedbirli olun uyarısı yaptı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı