Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 09:41
 
Kartpostallık görüntüler oluştu
Şanlıurfa’da uzun yıllar sonra yağan kar yağışları adeta kartpostallık görüntüler oluşturdu. Kent merkezine oranla açık alanda kar kalınlığı 10 santime kadar yükseldi.
ÖZEL HABER Haberi
Kartpostallık görüntüler oluştu

Şanlıurfa’da kar yağışı vatandaşlar arasında büyük sevinçle karşılandı. Kırsal alanlarda yoğun bir şekilde yaşanan kar sevinicinin ardından yüksek kesimlerde yaşanan yağışlar adeta kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Manzarayı gören vatandaşlar telefonlarına sarılarak anı ölümsüzleştirmek istediklerini söyleyerek; “Şanlıurfa sıcak bir iklime sahip olan ve özellikle yıl içerisinde uzun süren sıcak yaz mevsimi ile adından söz ettirmiş bir kent.

Uzun yılların ardından Şanlıurfa’da yaşanan kar yağışı bizleri çok mutlu etti. Çok güzel görüntülerin oluştuğunu gördük. Bu anı kim bilir artık ne zaman yaşayabiliriz diye düşünerek hemen telefonlarımıza sarıldık ve anı ölümsüzleştirmek istedik.

Bereket ve sağlık açısından kar yağışının önemli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda sağlık açısından önemli bir yağış olan kar birde gözlerimize çok güzel bir görsel şov sundu. Bizlerde anın tadını çıkartık ve ölümsüzleştirmek için fotoğrafladık” şeklinde konuştular.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı