Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 16:17 Bu haber 1088 kez okundu
 
Kayıp üniversitesi öğrencisinden kahreden haber
Geçtiğimiz günlerde kendisinden uzun zamandır haber alınamayan Harran Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencisi 23 yaşında ki Ramazan Akgöz ile ilgili acı haber geldi. Akgöz’ün cansız bedenine ulaşıldı.
ÖZEL HABER Haberi
Kayıp üniversitesi öğrencisinden kahreden haber

Kendisinden 28 Ekim’den beri haber alınamayan ve ailesinin başvurusu üzerine arama çalışması başlatılan üniversite öğrencisi Ramazan Akgöz’ün cansız bedenine ulaşıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince başlatılan çalışma üzerine kayıp Üniversite öğrencisi Akgöz’ün cesedi Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde suda ölü olarak bulundu.

Öte yandan muhabirimizin telefonla iletişime geçtiği Akgöz’ün bir sınıf arkadaşı ise; “Arkadaşımız yaklaşık bir haftadır kayıp, en son geçtiğimiz hafta Urfa’da görüldüğü söylenmiş. Ailesi ya da arkadaşlarıyla sorunu olan biri değildi ve derslerinde de gayet iyi, zeki bir öğrenciydi. Biz arkadaşımızın kaçırılma ihtimali üzerinde duruyoruz” diyerek arkadaşının geri bulunması için her yerde onu aradıklarını ve başına bir şey gelmemesi için yetkililerden yardım beklediklerini söylemişti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı