Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:32 Bu haber 636 kez okundu
 
Milli Beka Hareketi’nden polislere destek
Milli Beka Hareketi Şanlıurfa İl teşkilatı, Ankara'da Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde bir öğrencinin polise hakaret etmesini kınadı. İl Başkanı Halil Ertan,”Polisde, askerde bizimdir. Bu yüzden bizim adımız büyük Türk milletidir” dedi.
GENEL Haberi
Milli Beka Hareketi’nden polislere destek

8 Temmuzda Ankara'da Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde yurt inşası için ağaçların kesimi sırasında oluşacak herhangi bir kargaşayı önlemek için barikat kuran polisler, öğrencilerin hakaretlerine maruz kaldı.ODTÜ Kavaklık bölgesindeki ağaçların kesimi sırasında bazı öğrenciler, polislerin kurduğu barikatların önüne geldi. Burada bir öğrenci, görevli polise hakaretler yağdırmaya başladı. İsmi öğrenilemeyen öğrenci, "Onurunuz varsa fuhuş yapıp, limon satarsınız” dedi.

Milli Beka Hareketi hakareti kınadı

 Milli Beka Hareketi Şanlıurfa İl teşkilatı ise, Ankara'da Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde bir öğrencinin polise hakaret etmesini kınadı.Rabia meydanında bir araya gelen Milli Beka Hareketi Şanlıurfa İl teşkilatı konuyla ilgili basın açıklaması düzenledi.

Grup adına konuşan İl Başkanı Halil Ertan,“Haddini bilmez sözde öğrenci olan şahıs,polis teşkilatımızın şerefli memurlarına ağza alınmayacak hakaretler etmiştir.Bu üzücü olay karşısında gönüller parçalanmış,aziz milletimiz o ahlak dışı sözleri duyunca insanlığından utanmıştır.Bu iğrenç sözleri sarf eden öğrenciyi ve onu destekleyen arkadaşları şiddetle kınıyoruz.Budan düşmanlara sesleniyoruz.Polisde, askerde bizimdir. Bu yüzden bizim adımız büyük Türk milletidir” dedi.

FETHİ YAVUZTÜRK

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı