O iddiaların sahibinden yeni açıklama!
Haber
21 Şubat 2021 - Pazar 15:48
 
O iddiaların sahibinden yeni açıklama!
Geçtiğimiz hafta yerel ve ulusal medyada büyük yankı oluşturan iddialarda bulunana İbrahim Savacak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ailesinden paylaşımlarından dolayı özür diledi.
GÜNDEM Haberi
O iddiaların sahibinden yeni açıklama!

Geçtiğimiz hafta Sosyal medya üzerinden öne sürdüğü iddialarla gündeme bomba gibi düşen İbrahim Savacak, geri adım attı. Yaptığı iddialar hakkında yazılı açıklamada bulunan Savacak, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları yakınlarının baskısı ile yaptığını ifade etti.

 

‘Psikolojim yerinde değildi’

Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan İbrahim Savacak,  sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarını çevresinin ve yakınlarının baskısı ile yaptığını vurgulayarak, psikolojisinin yerinde olmadığı bir zamanda paylaşım yaptığını belirtti.

Savacak, iddiaların gerçekleri yansımadığını belirterek şu ifadeleri kullandı.

Savacak, "Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesap üzerinden yaptığım paylaşımlar dolayısıyla bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım. Büyükşehir Belediye Başkanımı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül ile ilgili yazdığım paylaşımlarım; çevremin ve yakınlarımın baskısı, psikolojimin yerinde olmadığı bir zamanda yapılmıştır. Bu nedenle bir takım algı ve gerçekle alakası olmayan paylaşımlarda bulundum.”dedi.

 

‘Sesimi duyurmak istedim’

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile görüşemediği için böyle bir yol izlediğini ifade eden, Savacak “Sesimi duyurmak amacıyla yaptım” dedi.

Açıklamasının devamında, “Yaşanan olay öncesi Büyükşehir Belediye Başkanımı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e çeşitli kanallar aracıyla ulaşmak istedim. Lakin beni görüştürmediler.

Sesimi duyurmak amacıyla yaşanan iletişim kopukluğu dolayısıyla yapmış olduğum sosyal medya paylaşımlarını, gönül verdiğim davam ve çok sevdiğim Büyükşehir Belediye Başkanıma zarar verdiğini gördüm. Ümmetin umudu Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgim dolayısıyla yaptığım paylaşımları sosyal medya hesabımdan kaldırıyorum.

Büyükşehir Belediye Başkanımı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e yönelik yapmış olduğum sosyal medya paylaşımlar nedeniyle partime olan sevdam, davama olan bağlılığım dolayısıyla Başkanımızdan özür diliyorum.” dedi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı