Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 16:34 Bu haber 827 kez okundu
 
Öğretmen evi 5 yıldızlı oteli gibi
Şanlıurfa Öğretmenler evi, 5 yıldızlı oteli andırıyor. Öğretmenlerin yanı sıra kamu görevlileri ve vatandaşlara da hizmet veren Urfa Öğretmenevi, konforuyla 5 yıldızlı oteli düzeyinde.
GENEL Haberi
Öğretmen evi 5 yıldızlı oteli gibi

Şanlıurfa Öğretmenevi Müdürü Mehmet Seval Basarılı çalışmalarla bura hep ilklere imza attı. Tamamen kendi bütçesi ile yenilenen otel bölümü, modern iç mimarisiyle 5 yıldızlı otel konforuna ulaşmış gibi...

Yenilenen yüzüyle Şanlıurfa’ya yakışır hale gelen Öğretmenevinde otelinde; 72 oda bulunmakta. Bunlardan 8 oda suit, diğerleri ikili,üçlü ve dörtlü odalar olmak üzere 206 yatak kapasite ile 24 saat sıcak su, merkezi tv yayın, ayarlanabilir sıcak – soğuk klima sistemi, Lig Tv, Kablosuz internet hizmeti verilmekte ayrıca; yemekhane – restorant, çok amaçlı salon-düğün salonu, bay ve bayan kuaförü, mini kahvaltı, öğretmenler lokali, kafeterya, kantin, çay bahçesi, teras, sauna-jakuzi birimleri ile de misafirlerine hizmet vermekte.

Öğretmenevinde hizmete giren yemekhane ile 7 bin 500 taşımalı öğrencilerinin öğle yemekleri hijyenik bir ortamda  hazırlanıyor.

Fiziki değişikliklerden dolayı otel müşterilerinde artış olduğu belirtilen Öğretmenevi konaklama bakımından daha da tercih edilir bir noktaya geldiği vurgulandı.

Otel, restoran, oyun ve dinlenme salonları ile herkesin tercih ettiği bir sosyal tesis konumuna gelen Öğretmenevi Şanlıurfa’nın yüzünü ağartıyor.

Özveri ile çalışan Öğretmenevi yetkilileri konuklarına daha kaliteli hizmet sunmak için tesiste yenileme ve modernleşme çalışmalarını sürdürülecek diye görüşlerini ifade ettiler.

Öğretmen Evinde konuklayan müşteriler ise görüşlerini  şöyle  dile getirdiler “ Burası her yönüyle cok güzel.Öğretmen evinde, başta güler yüz disiplin ve hijyenik bir ortam var.  Bizler misafir olarak burayı çok beğeniyoruz. Öğretmen evi Müdürünü ve yönetimini kutluyoruz. Urfa’daki Öğretmen evi anlayışını diğer İL’lerimizdede örnek olmasını isteriz. Burada müdür beyi ve ekibini kutlarız" dediler. (Haber Merkezi)

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı