Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 12:11 Bu haber 2064 kez okundu
 
Polat, “Başkan ya başkanlığını yapmalı yâda görevi bırakmalı”
Ligin ilk haftasını mağlubiyetle kapatan ve maddi anlamda zor günler geçiren Şanlıurfaspor’da, yönetim kurulu üyesi, alınan sonuçlar ve gelinen nokta ile ilgili açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Polat, “Başkan ya başkanlığını yapmalı yâda görevi bırakmalı”

Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyesi Mehmet Polat, Şanlıurfaspor ile ilgili özeleştiride bulunarak birçok konuya açıklık getirdi. Polat, Şanlıurfaspor teknik direktörü Ahmet Yıldırım’ın kulübede yer almamasını eleştirirken, sahada oynayan birçok futbolcunun altyapıdan geldiğini bundan dolayı kulübede altyapı antrenörlerinden birinin olmasının daha sağlıklı olacağını savundu.

 

“Taraftarlar neden yönetimi istifaya davet etmiyor?”

Açıklamasında, taraftarlara da seslenen Polat, maça gelen taraftarların Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye başkanını istifaya davet etmelerine rağmen, maça gelen ve yönetici sıfatıyla protokol tribününde oturanları istifaya davet etmemelerini eleştirdi.

 

“ Madem o formayı bıraktınız, bir daha giymeyin”

Ligin 2. Haftasında kendi sahasında karşılaştığı Tarsus İdmanyurdu’na 2-0 mağlup olan futblcuların maç sonunda formalarını sahanın ortasına bırakan futbolcularla da ilgili tespitte bulundu. Sahaya çıkan birçok futbolcunun altyapıdan olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyesi Mehmet Polat, maç sonunda yapılan protesto ile ilgili de, “Sporcular maç sonu madem formalarını saha ortasına bıraktı ise bir daha o formayı sırtlarına geçirmemeleri gerekir.” Dedi.

 

“Başkan ya başkanlığını yapmalı yâda görevi bırakmalı”

Mehmet Polat’ın açıklamalarının en can alıcı noktası ise Şanlıurfaspor kulüp başkanlığı hakkında yaptığı açıklama oldu. Polat açıklamasında, “Yönetim Vali ve Belediyeden yardım bekliyor. Ve yardım gelmiyorsa başkan ya başkanlığını yapıp para versin, parayı vermeyecekse anahtarı versin böylece ne olacaksa bir an önce olsun” Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı