Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 14:09 Bu haber 277 kez okundu
 
Salgınla mücadele sürüyor
Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı korunma tedbirleri kapsamında başlattığı çalışmalara aralıksız devam ediyor. Salgınla mücadelede seferber olan ekipler, Emniyet Caddesi’ni deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak, dezenfekte etti.
GÜNDEM Haberi
Salgınla mücadele sürüyor

 

Haliliye Belediyesi, ilgili tüm birimleri ile tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadeleyi sürdürüyor. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda salgının Türkiye’de görüldüğü ilk günden bu yana seferber olan ekipler, merkez ve kırsal mahallelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Emniyet Caddesi’ni deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.  Cadde adım adım temizlenip köpüklü su ile yıkanırken, ardından dezenfekte aracı caddeyi boydan boya dezenfekte etti.

Haliliye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar, yürütülen faaliyetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Öte ayandan salgınla mücadele kapsamında Haliliye Belediyesinin ilgili tüm birimlerinin mesai kavramı olmaksızın salgınla mücadeleyi sürdüreceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı