Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 09:23 Bu haber 2165 kez okundu
 
Şanlıurfa ASFK’den Damga’ya ziyaret
Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Damga Gazetesini ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Şanlıurfa ASFK’den Damga’ya ziyaret

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mehmet Aktaşoglu, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Halil Durmaz, Adnan Yükselir ve İbrahim Demirkan Damga Gazetesini ziyaret etti. ASKF Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini Damga Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ağaslan karşıladı. Ziyarette 2019-2020 futbol sezonu konuşuldu.

Ağaslan, “Bu Yönetimin amatör futbolumuza çok katkısı oldu ve olacaktır”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Damga Gazetesi Yazı işleri Müdürü ve Anadolu Spor Yazarları Derneği Başkanı Mehmet Ağaslan, “Mevcut Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı ve yönetim kurulunun son yıllarda Şanlıurfa futbolu için uyum içinde çalışmalarına şahit olduk. Geçmiş dönemde yapılmayan yâda yapılamayan birçok projeyi bu yönetim hayata geçirdi. İnanıyorum ki mülki amirlerimizin desteğiyle Şanlıurfa’ya daha çok katkıları olacaktır. Amatör futbolumuza yaptıkları ve yapacakları katkılardan dolayı şimdiden kendilerini kutluyorum. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoglu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, 2019-2020 futbol sezonundaki çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

FETHİ YAVUZTÜRK

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı