Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 09:39 Bu haber 535 kez okundu
 
Temizlik çalışmaları devam ediyor
Hafta içi yağan kar’ın ardından Şanlıurfa merkez üç belediyeye bağlı temizlik işleri ekipleri kar temizleme işlemlerine aralıksız olarak devam ettiler.
ÖZEL HABER Haberi
Temizlik çalışmaları devam ediyor

Temizlik çalışmaları kapsamında vatandaşların ulaşımlarını daha rahat yapmaları için kaldırımlarda kar küreme işlemlerini gerçekleştiren ekipler, kısa sürede kaldırımların daha rahat bir şekilde kullanımını sağlayarak ulaşımı rahatlattılar.

Şanlıurfalı vatandaşlar, uzun yıllar sonra gelen kar yağışının eziyete dönüşmeden temizlenmesinin olumlu bir gelişme olduğunu kaydederek; “Uzun yıllar sonra Şanlıurfa’da gerçekleşen kar yağışı bizleri oldukça mutlu etti. Fakat ardından ulaşım sorunun olmaması için belediye ekiplerinin kısa sürede temizlik çalışmalarını gerçekleştirmeleri, yağışlara karşı olan hazırlığın bir göstergesi olarak karşımıza çıktı.

Şehir merkezinde tüm kaldırımlar daha rahat bir şekilde kullanıma açıldı. Üç belediyenin de ekipleri hızlı ve sistematik bir şekilde çalışarak karla kaplı kaldırım ve yolların temizliğini hızlı bir şekilde yaparak ulaşımı oldukça olumlu bir şekilde rahatlattılar” şeklinde konuştular.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı