Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 13:34 Bu haber 1080 kez okundu
 
Urfalı vekiller İstanbul’da kamp kuracak
AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri,23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakının kazanması için kamp kuracak. Vekiller, İstanbul’daki Urfalı hemşerileriyle buluşarak oy isteyecek.
ÖZEL HABER Haberi
Urfalı vekiller İstanbul’da kamp kuracak

Mehmet ASLAN

CUMHURBAŞKANI TALİMAT VERDİ

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul'da seçimi iptal etmesinin ardından 23 Haziran'da yenilenecek olan seçim için partiler hazırlıklarını sürdürüyor. Partilerin Genel Başkanları vekillere İstanbul'a kamp kurma talimatı verirken, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri de 23 Haziran’da yapılacak olan  İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakının kazanması için çalışmalara başladı.

80 BİN URFALI İSTANBUL’DA YAŞIYOR

AK Parti Milletvekilleri, Halil Özcan,Ahmet Eşref Fakıbaba,Kasım Gülpınar, Zemzem Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı ve Ahmet Akay, İstanbul’daki Urfalı hemşerileriyle buluşarak oy isteyecek.TÜİK’in geçtiğimiz aylarda yayımladığı verilere göre, İstanbul’da 80 bin 894 Urfalı yaşıyor.Özellikle Bakırköy, Bahçelievler ve Üsküdar civarında yaşayan Urfalılar, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerinde oy kullanacak.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı