Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 23:03 Bu haber 2485 kez okundu
 
Yandırılan cesedin zanlıları yakalandı
Geçen hafta Şanlıurfa’da Kızılkoyun mağaralarının bulunduğu bölgede bulunan yanmış bir erkek cesedinin failleri emniyet güçlerince yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Yandırılan cesedin zanlıları yakalandı

Yaklaşık bir hafta önce Kızılkoyun mağaralarının bulunduğu bölgede oyun oynayan çocukların fark etmesi ve ailelerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık görevlilerinin yaptığı inceleme sonucunda 25 yaşları civarındaki bir erkeğin kolları ve bacakları kesildikten sonra üzerine yanıcı madde dökülerek yakılmış bir halde ceset bulunmuştu.

Olayın ardından hummalı bir çalışma yapan güvenlik güçleri olayın üzerinden bir hafta geçmeden olayın zanlılarını yakaladı. İddiaya göre Yakubiye Mahallesi 2781. Sokak no:1 adresinde ikamet eden cinayet zanlıları olayın ardından bu adresten taşındılar. Yapılan incelemeler ve alınan kan örnekleri sonucunda öldürülen kişinin Suriyeli 27 yaşındaki N.A olduğu öğrenildi. 27 yaşındaki N.A’yı öldürdükleri tespit edilen cinayet zanlıları da Suriyeli oldukları öğrenildi. 23 Nisan’da güvenlik güçleri tarafından yapılan operasyonda olayı gerçekleştirdiklerini değerlendirdikleri Suriyeli olan kadın H.N(25), kardeşi B.N(23) ve operasyon anında çekyat içinde saklandığı anda yakalanan olaya yardım ettiği öğrenilen Suriyeli A.K(17) yakalanarak emniyete götürüldüler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı