Haber Detayı
20 Temmuz 2018 - Cuma 09:29
 
Yıldız, darp edilen doktoru ziyaret etti
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Şanlıurfa’da hasta yakınları tarafından darp edilen doktoru ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Yıldız, darp edilen doktoru ziyaret etti

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Acil Servisinde görev yaptığı sırada bir hasta yakınının saldırısına uğrayan ve ağır yaralanan Dr. Bahattin Ahmet Yalçın'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Bahattin Ahmet Yalçın'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başından ağır şekilde yaralanmış olan Doktor Yalçın’la görüşen Başkan Yıldız yaralı doktorun tedavi sürecinin devam ettiğini, yarın taburcu işlemlerinin gerçekleştirileceği bilgilerini aldı.

Doktor Yalçın’a yapılan saldırıyı kınayan Ak Parti İl Başkanı konunun takipçisi olacaklarını belirterek şu ifadelere yer verdi;  “Bugün Şanlıurfa’da görmek istemediğimiz bir olayla karşı karşıya kalmanın üzüntüsü içerisindeyiz.  Bu menfur olayın son olması için gerekli çalışmaların yapılmasında elimizden gelen her şeyi yapacağımızı belirtmek isteriz. Bu menfur saldırıyla zarar gören başta doktorumuz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Doktorumuz yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bir kez daha kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Bahattin Ahmet Yalçın, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı