Yazı Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 12:01 Bu yazı 3148 kez okundu
 
Erdoğan söz konusu ise biliniz ki hedef Türkiye’dir
İbrahim KARAKUŞ
 
 

Milli ve yerli Türkiye Cumhuriyeti’nin liderleri ulu önder Mustafa Gazi Kemal Atatürk, Kazım Karabekir, Adnan Menderes, Turgut Özal, Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Eşref Bitlis, araştırmacı yazar Uğur Mumcu, Alpaslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle ve minnetle anıyorum, ruhları şad olsun.
Rahmetli, milli ve yerli Necmettin Erbakan bundan 30 yıl önce Siyonistler, işgalci ve sömürgeci ''haçlılar'' Suriye ile ilgili demokrasi ve özgürlük adı altında böl, parçala, yut söz konusu olduğunda biliniz ki hedef Türkiye’dir demiştir. Bugünde ''haçlıların'' bundan 100 yıl önce ki Türkiye üzerindeki plan ve projeleri kuzey Suriye’de asala ermeni örgütünün devamı olan PKK, PYD, KCK hatta FETÖ ile birlikte fiilen uygulanmaktadır.
Recep Tayyip Erdoğan söz konusu ise asıl hedef Türkiye’nin bekasıdır, bütünlüğüdür, istikrar ve güvenidir. Neden ve niçin? 2002'den 2019'e kadar milli ve yerli savunma sanayinde, her alanda güçlenen Türkiye’nin dosta güven düşmana korku vermeye başlamıştır. Herkesin bilmesini isterim ki Şanlıurfalı Harranlı Arap kökenli Türk vatandaşı emekli jandarma astsubay, araştırmacı yazar terör uzmanı olarak diyorum ki, “PKK;(Kürdistan işçi partisi) adı altında kurulmuştur. Oysa PKK; Asala ermeni örgütünün devamıdır. Müslüman Kürt ve Arapların baş düşmanıdır.1984 ten beri doğu ve güneydoğu da bu örgütün Müslüman Kürt ve rap kökenli vatandaşlarımıza yaptığı katliamları gördük, görüyoruz. Demek ki Ermeni PKK örgütünü ile Kürt Arap vatandaşlarımızın arasında bağın olmadığını herkesin bilmesini isterim. Özellikle partililerin de bilmesini isterim.
Türkiye’nin milli ve yerli savunma sanayinin önünü kesmek için; başta ABD, AB, CİA, Mossad, PKK, FETÖ ve içteki işbirlikçileri hainlerle Türkiye ye karşı fiili kumpaslar başlanmıştır. Beşiktaş, Karlıova, Türk Hava Yolları, Kobani saldırısı,17/25 Aralık kumpası, Gezi Olayları,15 Temmuz 2016 ABD, FETÖ, PKK işgal darbesi, mit tırları kumpası, Ergenekon Kumpası, Balyoz Kumpası, Cerelablus, Zeytindalı, Afrin kumpası, faiz lobisi kumpası bertaraf edilince, bu defa patlıcan, biber, domates, soğan, patates kumpasına başladılar. Bu kumpaslar da tanzim satışlarla bertaraf edilince. Bu defa 31 Mart 2019 yerel seçimlere göz dikildi. Milli ve yerli savunma sanayimizin önünü kesmek, Türkiye’nin istikrar ve güvenini bozmak için, ABD(CİA) İsrail (Mossad) AB istihbarat örgütlerinin üst akıl yönlendirilmesi ile örtülü bir şekilde bütün partilerimize PKK ve FETÖ yüzü görünmeyen örgüt mensuplarını ya belediye başkan adayı y ada il genel meclis adayı ya da belediye meclis adayı yapılmıştır. Bilerek veya bilmeyerek başta Ak Parti, CHP, İyi, MHP, Saadet, BBP, HDP partilere sızan bu örgüt mensuplarının parti genel başkanları ve teşkilatlardan sorumluların Türkiye’nin istikrar ve güveni için listelerini gözden geçirmeleri mecburiyetindedirler.
Unutmayalım, ABD insanoğlunu bir bütün olarak görmez. ABD'nin gözünde beyazlar ve siyahlar vardır. Tek amaçları''haçlı'' beyazların mutluluğudur.
Libya, yemen, ırak, Afganistan, Venezüella’da ki bölünmeler, parçalanmalar doğru okuyabilirsek, her şeyi göreceğiz demektir.  O zaman Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli, Mustafa Destici, Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener’i, Temel beyi ve HDP'lileri anlamış olacağız.

 
Etiketler: Erdoğan, söz, konusu, ise, biliniz, ki, hedef, Türkiye’dir,
Yorumlar
Haber Yazılımı