Ayhan, “Belediyeyi yönetemiyorsunuz, kendinize çeki düzen verin”
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 09:48
 
Ayhan, “Belediyeyi yönetemiyorsunuz, kendinize çeki düzen verin”
Eski Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, mevcut belediye başkanı ve yönetimi hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
İLÇE Haberi
Ayhan, “Belediyeyi yönetemiyorsunuz, kendinize çeki düzen verin”

Mart 2019 yerel seçimlerinde Akçakale Belediye başkanı seçilen Mehmet Yalçınkaya, geldiği günden beri polemik yaratmaya devam ediyor. Yeni projeler yâda icraatlarını açıklamak yerine sürekli olarak eski başkan dönemi ile ilgili açıklamalar yapıp eski başkan Ayhan’ı hedef almasının ardından Ayhan sert çıkış yaptı. Ayhan, “Tüm samimiyetimle söylüyorum ki artık kendinize bir çeki düzen vermelisiniz! Belediyeyi yönetemiyorsunuz bunu anladık. Benim Akçakaleli halkımın ve akrabalarımın huzurunu kaçıracak eylemlerden, sözlerden uzak durun” Dedi.

 

Ayhan, “Belediyeyi yönetemiyorsunuz, kendinize çeki düzen verin”

Akçakale halkının huzurunu bozmayın kardeşçe yaşayalım ifadeleri ile huzur isteyen bir profil çizen eski Akçakale Belediye Başkanı Abdukhakim Ayhan, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ve yönetimine sitem etti. Ayhan, “31 Mart 2019 seçimlerinin üzerinden 24 ay geçmesine rağmen hala kafasında seçimi bitirememiş bir yapı ile karşı karşıyayız. Benim üzerimden akrabalarıma, dostlarıma kara propaganda yürütülmektedir. Bunun kimseye faydası olmayacağı gibi ayrıştırma yaratacak bir durumdur. İnsanları birbirine kırdırma tutumudur. Mevcut yönetimin tutarsız hareketleri neticesinde belediyeyi eş başkanlarınızın eline bırakmakta ve tecrübesizlikleri ile faydası olmayan bu eş Başkan topluluğu da devamlı mesnetsiz açıklamalar yapmaktadırlar. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki artık kendinize bir çeki düzen vermelisiniz! Belediyeyi yönetemiyorsunuz bunu anladık. Benim Akçakaleli halkımın ve akrabalarımın huzurunu kaçıracak eylemlerden, sözlerden uzak durun. Seçimin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala seçimi kafanızda bitirmediniz. Biz, Akçakale de kardeşçe yaşayalım gayesindeyiz. Tüm Akçakale Halkının da bu düşüncede olduğunu biliyorum. On yıl boyunca belediye başkanlığı yaptığım süre zarfında ne yeğen ne dayı ne kardeş kimseyi işime karıştırmadım. Olması gereken de budur. Bilinçli aklı başında siyasetçi bu şekilde bir yönetim sergilemez. Ben ve diğer başkanlarımızda da bu şekilde bir sorun olmamıştı. Sizden rica ediyorum Akçakale Halkının huzurunu bozmayın. Biz bu huzur için yıllarımızı verdik. Kimsenin bozmasına da müsaade etmeyeceğiz kıymetli, asil Akçakaleliler.”Dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı