Türkiye-Letonya maçı ile ilgili flaş karar!
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 17:51
 
Türkiye-Letonya maçı ile ilgili flaş karar!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Türkiye-Letonya karşılaşması ile ilgili flaş bir karar alındı
SPOR Haberi
Türkiye-Letonya maçı ile ilgili flaş karar!

Geçen günlerde 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Türkiye-Letonya karşılaşmasında stat kapasitesinin yüzde 15'i kadar seyirci alınacağını açıklamıştı. Bu kararın ardından TFF Sağlık Kurulu’ndan Türkiye-Letonya maçı hakkında açıklama daha yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin seyri ile ilgili son gelişmeler üzerine TFF Sağlık Kurulu yeni bir değerlendirme yapmıştır. Yeni tedbirler ve önlemler alınması gerekebilecek bu dönemde, riskler oluşturacak uygulamalar yapılmaması ve seyircili maç oynanması gibi etkinliklerin düzenlenmemesi hususunda TFF Sağlık Kurulu görüş birliğine varmıştır. TFF Yönetim Kurulu ile paylaşılan bu görüş doğrultusunda, A Milli Takımımızın 30 Mart Salı günü oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınması uygun bulunmamıştır.  Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı