Faruk Kadri DÜNDAR (ACI-YORUM) Çok tuhaf
Yazı Detayı
19 Ocak 2019 - Cumartesi 09:27
 
Çok tuhaf
Faruk Kadri DÜNDAR (ACI-YORUM)
Faruk Kadri DÜNDAR (ACI-YORUM)
 
 

Muhtelif fırsatlarla Anadolu’ya gelip ülkenin nimetlerine çökmüş olan içi kin ve nefret dolu, örf ve adetleri bizden çok farklı ÇAKMA TÜRĶ- Yaşayış ve ahlak yapıları, namus anlayışları bizden fersah fersah uzak olan, hiçbir hayat emareleri bize benzemeyen sinsi MENFAAT MÜŞLÜMANI balkan ve Yunan tohumları, Türkiye'deki Suriyelileri hor görüp istemiyorlar.
Komünizmle darmadağın oldukları, iffet ve haysiyetleri o kızıl idareler tarafından hallaç pamuğu gibi savrulduğu, merhamet duyguları o ateist kabullerle vicdanlarından kazındığı halde bu İslam yurdunda, hep o sistemin hasretiyle kıvranıp, milli ve yerli hükümetleri beğenmeyen yaşama tarzımızı hazmedemeyen, bu milletin düşmanı sol partilere yaslanan, bu güzel, sade, mümin insanlarımızı geldikleri çöplüklerdeki güruhlara benzetmeye çalışan asalaklar, biz sizleri de istemiyoruz. Defolup gidin...
Dedelerinizin, babalarınızın ve hatta sizlerin gelişiyle bozuldu bu mübarek yurdun ve bu mükemmel iman ve ahlakın dengeleri.
Evet, er-geç Suriyeliler geri gidecekler ama ikinci hamlenizde sizi göndermek, milli ve dini bütünlüğümüzü yeniden sağlamaktır.
Siz varken, bu ülkeye ve bu ümmete huzur gelmez. Sizler, mahşerin kirli ve kinli atlıları, iffeti ve imanı savrulmuş zebanilersiniz.
Yeter artık, çekip gidin hayâ ve ahlak sefili topraklarımıza. Sizler bizim için, FETÖ den de, PKK dan da, ISID den de, AB, ABD evanjelist ve ISRAIL Siyonistlerinden de tehlikelisiniz.
Sizlerin gelişiyle kaybolan huzurumuz, sizin defolup gitmenizle yeniden ihyâ olacaktır. Ümit ederim, siz anlarsınız rezilliğinizi ve çekilip birer birer gidersiniz. Aksi halde, sizi halep süpürgesi ile süpürüp göndeririz, unutmayın

 
Etiketler: Çok, tuhaf,
Yorumlar
Haber Yazılımı